Katalog

Kolor
Wzór
Customer ratings of Prolis


Facebook

Gry dla dzieci

Gry edukacyjne i gry planszowe to wspaniała zabawa oraz przygoda dla najmłodszych, ich rodziców oraz najbliższych. Gry edukacyjne to znakomita okazja na rozwijanie swojej spostrzegawczości, pamięci, koncentracji, zdolności kojarzenia i mowy. Polecane przez nas gry pomagają w stopniowym wprowadzeniu dzieci w świat liter, liczb, kolorów, kształtów i dźwięków. Trochę starsze dzieci i dorośli mogą wspólnie wybrać się w fascynujące podróże po świecie, poznać kontynenty, odległe kraje i ich mieszkańców. Natomiast gry planszowe dla dzieci tak jak inne rozrywki zespołowe wzmacniają poprzez zabawę więzi z rodzicami, bliskimi i przyjaciółmi.

Gry dla dzieci 

Podkategorie

 • Gry logiczne

  Gry logiczne dla małych i dużych o rozmaitych poziomach trudności oraz tematyce. Od gier podróżnych dla jednego gracza po rodzinne rozgrywki zapewniające rozrywkę i wysiłek umysłowy na długie godziny.  W ofercie tangramy, gry logiczne kulki, układanki wspomagające logiczne myślenie. Oferujemy produkty marek: Granna, Alexander, Lonpos, Goki.

 • Gry logopedyczne

  Pragniesz poszerzyć dziecka słownictwo, nauczyć go liter, pomóc mu prawidłowo mówić, skorygować wady wymowy... Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą gier logopedycznych, które pozwolą podczas zabawy nabyć nowe umiejętności językowe. Nauka literek, mówienia, czytania przestanie być nudna. Z naszymi grami stanie się przyjemna, łatwa, wciągająca.

 • Gry geograficzne

  Gry oraz quizy geograficzne dla dzieci oraz dorosłych. Pozwalają w łatwy i przyjemny sposób jakim jest wspólna zabawa poznać fakty o odległych zakątkach świata. W ofercie znajdą Państwo pozycje skierowane do różnych grup wiekowych i zróżnicowanym stopniu trudności.

 • Gry ortograficzne

  Jaka litera jest prawidłowa - h czy ch, ż czy rz, u czy ó. Z naszymi grami nauka ortografii stanie się dobrą zabawą, a nie nudnym obowiązkiem. Pozwoli rodzicom spędzić przyjemnie czas z dzieckiem, ucząc je jednocześnie zasad poprawnej pisowni. Ćwiczą spostrzegawczość, refleks.

 • Gry manualne

  Prawidłowy rozwój manualny u naszych najmłodszych jest jedną z kluczowych rzeczy. Poprawna motoryka dłoni to nie tylko sprawne malowanie czy pisanie, wpływa ona bardzo mocno na czynności dnia codziennego takie jak sznurowanie obuwia czy  zapinanie guzików. Dzięki oferowanym przez nas produktom mogą Państwo wspomóc rozwój zdolności manualnych dziecka.

 • Gry pamięciowe

  Pamięć pełni bardzo ważną rolę w ludzkim życiu. Odpowiadająca za gromadzenie, zapamiętywanie i przechowywanie informacji. W tej kategorii naszego sklepu gromadzimy wszelakie gry pomagające w łatwy i przyjemny sposób wspomagać pamięć już od najmłodszych lat dziecka. W tej kategorii znajdą Państwo puzzle dla najmłodszych, układanki pamięciowe, gry słowne oraz układanie wzorów na podstawie wcześniej odkrytych kart.

 • Gry edukacyjne
 • Gry rodzinne
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 195 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 195 elementów