Uspakajająca nakładka na ramiona

Zabawka Sensoryczna - Uspakajająca nakładka na ramiona

K's Kids

 KAKT21001/1940

Nakładka obciążająca pomoże dzieciom z problemami przetwarzania sensorycznego dłużej skoncentrować się na zadaniu, przyczyni się do zmniejszenia nacisku podczas wykonywania zadań grafomotorycznych, wesprze terapię ręki.

Więcej szczegółów

95,00 zł

Produkt posiada certyfikat bezpieczeństwa ce

Opis

Wysokość w cm. - 42
Szerokość w cm. - 26
Grubość w cm. - 5
wiek Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 3 lat

Więcej informacji

Obciążający kołnierz z Pieskiem Patrickem okryje ciepło dziecko lub dorosłego. Dostarczy wrażeń czucia głębokiego, zaspokajając jednocześnie niedobór tego typu bodźców u dzieci z większym zapotrzebowaniem na mocne bodźce. Nakładka obciążająca pomoże dzieciom z problemami przetwarzania sensorycznego dłużej skoncentrować się na zadaniu, przyczyni się do zmniejszenia nacisku podczas wykonywania zadań grafomotorycznych, wesprze terapię ręki. Wygląd pieska sensorycznego został zaprojektowany specjalnie z myślą o dzieciach, aby przyciągnąć ich uwagę, aby korzystanie z nakładki obciążającej było przyjemne. Dodatkowym atrybutem są jego uszy, które sprawdzą się u osób potrzebujących manipulować paluszkami podczas pracy.

   

Piesek wykonany jest z przyjemnego weluru. Posiada miękkie wypełnienie wszyte na stałe oraz poduszki z obciążeniem, które można wyjąć.

Poszewkę pieska można prac w 30 stopniach. 

         

Waga Pieska około 0,78 kg.

Napisz opinię

Zabawka Sensoryczna - Uspakajająca nakładka na ramiona

Zabawka Sensoryczna - Uspakajająca nakładka na ramiona

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii:

Polecane wpisy