Customer ratings of Prolis


Facebook

Gry

Gry edukacyjne i gry planszowe to wspaniała zabawa oraz przygoda dla najmłodszych, ich rodziców oraz najbliższych. Gry edukacyjne to znakomita okazja na rozwijanie swojej spostrzegawczości, pamięci, koncentracji, zdolności kojarzenia i mowy. Polecane przez nas gry pomagają w stopniowym wprowadzeniu dzieci w świat liter, liczb, kolorów, kształtów i dźwięków. Trochę starsze dzieci i dorośli mogą wspólnie wybrać się w fascynujące podróże po świecie, poznać kontynenty, odległe kraje i ich mieszkańców. Natomiast gry planszowe dla dzieci tak jak inne rozrywki zespołowe wzmacniają poprzez zabawę więzi z rodzicami, bliskimi i przyjaciółmi.

Gry 

Podkategorie

 • Gry logiczne

  Gry logiczne dla małych i dużych o rozmaitych poziomach trudności oraz tematyce. Od gier podróżnych dla jednego gracza po rodzinne rozgrywki zapewniające rozrywkę i wysiłek umysłowy na długie godziny.  W ofercie tangramy, gry logiczne kulki, układanki wspomagające logiczne myślenie. Oferujemy produkty marek: Granna, Alexander, Lonpos, Goki.

 • Gry logopedyczne

  Pragniesz poszerzyć dziecka słownictwo, nauczyć go liter, pomóc mu prawidłowo mówić, skorygować wady wymowy... Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą gier logopedycznych, które pozwolą podczas zabawy nabyć nowe umiejętności językowe. Nauka literek, mówienia, czytania przestanie być nudna. Z naszymi grami stanie się przyjemna, łatwa, wciągająca.

 • Gry geograficzne

  Gry oraz quizy geograficzne dla dzieci oraz dorosłych. Pozwalają w łatwy i przyjemny sposób jakim jest wspólna zabawa poznać fakty o odległych zakątkach świata. W ofercie znajdą Państwo pozycje skierowane do różnych grup wiekowych i zróżnicowanym stopniu trudności.

 • Gry zręcznościowe

  Prawidłowy rozwój manualny u naszych najmłodszych jest jedną z kluczowych rzeczy. Poprawna motoryka dłoni to nie tylko sprawne malowanie czy pisanie, wpływa ona bardzo mocno na czynności dnia codziennego takie jak sznurowanie obuwia czy  zapinanie guzików. Dzięki oferowanym przez nas produktom mogą Państwo wspomóc rozwój zdolności manualnych dziecka.

 • Gry pamięciowe

  Pamięć pełni bardzo ważną rolę w ludzkim życiu. Odpowiadająca za gromadzenie, zapamiętywanie i przechowywanie informacji. W tej kategorii naszego sklepu gromadzimy wszelakie gry pomagające w łatwy i przyjemny sposób wspomagać pamięć już od najmłodszych lat dziecka. W tej kategorii znajdą Państwo puzzle dla najmłodszych, układanki pamięciowe, gry słowne oraz układanie wzorów na podstawie wcześniej odkrytych kart.

 • Gry planszowe

  Gry planszowe - zapewne każdy z nas pamięta swoje pierwsze rozgrywki na planszy. Szukamy takich gier planszowych, które oprócz zwykłej rywalizacji wniosą dodatkowe wartości do życia naszych najmłodszych. W ofercie gier planszowych naszego sklepu znajdą wiec Państwo gry ortograficzne, gry logiczne, gry geograficzne i gry pamięciowe. Wszystko to od sprawdzonych polskich producentów co gwarantuje wysoką jakość wykonania w przystępnych i konkurencyjnych cenach. Widzimy, że gry planszowe są cały czas mile widzianym elementem zabawy w naszych domach. Stale rosnąca liczba tytułów oraz szeroka tematyka zapewni rozrywkę na długie wieczory.

 • Gry rodzinne

  Wszyscy wiemy jak dużo daje naszym najmłodszym wspólnie spędzony czas. Kiedy na dworze plucha lub zimno zapraszamy do rodzinnej rozgrywki. Wybierz jedną z gier planszowych, możecie grać razem lub przeciwko sobie. Szeroka tematyka pozwoli każdemu wybrać coś interesującego dla siebie. Gry planszowe stanowią doskonałą odskocznię od pędu dnia codziennego, wspólna zabawa buduje relację, pomaga najmłodszym nauczyć się zasad współdziałania, odpowiedzialności za wspólny cel oraz dobrze się bawić w gronie rówieśników i dorosłych.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 191 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 191 elementów