Customer ratings of Prolis


Facebook

Kategorie wiekowe

W kategoriach wiekowych znajdują się przedmioty uporządkowane według wieku. O podziale artykułów decyduje poziom trudności produktu, stopień skomplikowania, wielkość elementów czy rodzaj materiału, z którego zostały wykonane.

Kategorie wiekowe 

Podkategorie

 • Powyżej 1-go roku

  W kategorii znajdują się przedmioty przeznaczone dla dzieci powyżej 1 roku życia. O podziale artykułów decyduje poziom trudności produktu, stopień skomplikowania, wielkość elementów czy rodzaj materiału, z którego zostały wykonane. Zabawki, gry i artykuły szkolne przeznaczone dla innych przedziałów wiekowych znajdą Państwo w pozostałych kategoriach.

 • Powyżej 2 lat

  W kategorii znajdują się przedmioty przeznaczone dla dzieci powyżej 2 roku życia. O podziale artykułów decyduje poziom trudności produktu, stopień skomplikowania, wielkość elementów czy rodzaj materiału, z którego zostały wykonane. Zabawki, gry i artykuły szkolne przeznaczone dla innych przedziałów wiekowych znajdą Państwo w pozostałych kategoriach.

 • Powyżej 3 lat

  W kategorii znajdują się przedmioty przeznaczone dla dzieci powyżej 3 roku życia. O podziale artykułów decyduje poziom trudności produktu, stopień skomplikowania, wielkość elementów czy rodzaj materiału, z którego zostały wykonane. Zabawki, gry i artykuły szkolne przeznaczone dla innych przedziałów wiekowych znajdą Państwo w pozostałych kategoriach.

 • Powyżej 4 lat

  W kategorii znajdują się przedmioty przeznaczone dla dzieci powyżej 4 roku życia. O podziale artykułów decyduje poziom trudności produktu, stopień skomplikowania, wielkość elementów czy rodzaj materiału, z którego zostały wykonane. Zabawki, gry i artykuły szkolne przeznaczone dla innych przedziałów wiekowych znajdą Państwo w pozostałych kategoriach.

 • Powyżej 5 lat

  W kategorii znajdują się przedmioty przeznaczone dla dzieci powyżej 5 roku życia. O podziale artykułów decyduje poziom trudności produktu, stopień skomplikowania, wielkość elementów czy rodzaj materiału, z którego zostały wykonane. Zabawki, gry i artykuły szkolne przeznaczone dla innych przedziałów wiekowych znajdą Państwo w pozostałych kategoriach.

 • Powyżej 6 lat

  W kategorii znajdują się przedmioty przeznaczone dla dzieci powyżej 6 roku życia. O podziale artykułów decyduje poziom trudności produktu, stopień skomplikowania, wielkość elementów czy rodzaj materiału, z którego zostały wykonane. Zabawki, gry i artykuły szkolne przeznaczone dla innych przedziałów wiekowych znajdą Państwo w pozostałych kategoriach.

 • Powyżej 7 lat

  W kategorii znajdują się przedmioty przeznaczone dla dzieci powyżej 7 roku życia. O podziale artykułów decyduje poziom trudności produktu, stopień skomplikowania, wielkość elementów czy rodzaj materiału, z którego zostały wykonane. Zabawki, gry i artykuły szkolne przeznaczone dla innych przedziałów wiekowych znajdą Państwo w pozostałych kategoriach.

 • Powyżej 8 lat

  W kategorii znajdują się przedmioty przeznaczone dla dzieci powyżej 8 roku życia. O podziale artykułów decyduje poziom trudności produktu, stopień skomplikowania, wielkość elementów czy rodzaj materiału, z którego zostały wykonane. Zabawki, gry i artykuły szkolne przeznaczone dla innych przedziałów wiekowych znajdą Państwo w pozostałych kategoriach.

 • Powyżej 9 lat

  W kategorii znajdują się przedmioty przeznaczone dla dzieci powyżej 9 roku życia. O podziale artykułów decyduje poziom trudności produktu, stopień skomplikowania, wielkość elementów czy rodzaj materiału, z którego zostały wykonane. Zabawki, gry i artykuły szkolne przeznaczone dla innych przedziałów wiekowych znajdą Państwo w pozostałych kategoriach.

 • Powyżej 10 lat

  W kategorii znajdują się przedmioty przeznaczone dla dzieci powyżej 10 roku życia. O podziale artykułów decyduje poziom trudności produktu, stopień skomplikowania, wielkość elementów czy rodzaj materiału, z którego zostały wykonane. Zabawki, gry i artykuły szkolne przeznaczone dla innych przedziałów wiekowych znajdą Państwo w pozostałych kategoriach.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 930 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 930 elementów

Zależenie od wieku dziecko posiada inne umiejętności, które zmieniają się z wiekiem. Wraz ze zmianą umiejętności zmieniają się zainteresowań dziecka i tym samym rzeczy, z których korzysta. W różnym wieku dziecko ma inne możliwości ruchowe, ma inny zasób wiedzy, przez co domaga się innych aktywności, poszukuje nowych doświadczeń. Warto zapewnić dziecku zabawki zaspakajające bieżące potrzeby, dopasowane do wieku dziecka. Dostarczając zabawki adekwatne do wieku i umiejętności zapewniamy, że będą one dla niego atrakcyjne, że maluch będzie z nich korzystał i rozwijał swoje umiejętności. Ma to istotny wpływ na prawidłowy rozwój dziecka. Zapewniając dziecku atrakcyjne otoczenie, ciekawe zabawki, dostosowane do aktualnych potrzeb dziecka rozbudzamy w nim potrzebę poznawania, doświadczania, potrzebę rozwoju. Odpowiednie otoczenie działa stymulująco na małego człowieka, zapewnia mu urozmaicone podłoże do doświadczania, poznawania, zbierania nowych informacji.

Wychodząc na przeciw potrzeb dziecka stworzyliśmy dla Państwa kategorie wiekowe, które zapewnią rodzicom komfort doboru odpowiedniej zabawki, adekwatnej dla wieku i potrzeb dziecka. Kategorie przewidziane zostały dla każdego roku życia, w przedziale od pierwszego do 10 roku życia. Znajdą tam Państwo zabawki atrakcyjne dla swojej pociechy