Customer ratings of Prolis


Facebook

Rehabilitacja

W rehabilitacji znajdą Państwo artykuły, przy pomocy których będzie można wykonywać ćwiczenia, terapię w domu. W kategorii rehabilitacja oferujemy piłki, wałki, taśmy, dyski i półkule rehabilitacyjne oraz pomoce do ćwiczeń ręki. Polecane produkty wykonane są z wysokiej jakości materiałów, spełniają europejskie normy jakości.

Rehabilitacja 

Podkategorie

 • Rehabilitacja dłoni

  Pomoce do ćwiczeń rehabilitacyjnych, motoryki małej przydatne dla dzieci i dorosłych. Wspomagają i usprawniają pracę dłoni.

 • Piłki do ćwiczeń i...

  Piłki rehabilitacyjne, gimnastyczne, fitness oraz skoczki w różnych rozmiarach i kolorach. Ćwiczenia na piłkach wspomagają ogólną sprawność, pomagają na wzmocnienie mięśni grzbietu, przy schorzeniach neurologicznych. Piłka do siedzenia - wypustki zapewniają podparcie na podłożu. Siedzenie na piłce powoduje prostowanie kręgosłupa i wzmocnienie mięśni pleców. Doskonała dla dzieci do siedzenia przy biurku. Można ją stosować także do rehabilitacji i ćwiczeń równowagi. Małe piłki z kolcami - pobudzają receptory czuciowe. Doskonałe do zabawy i masażu całego ciała. Z powodzeniem wykorzystywane do integracji sensorycznej i rehabilitacji.

 • Wałki terapeutyczne

  Wałki rehabilitacyjne o różnej średnicy i długości. Wałki z kolcami doskonałe do masażu. Znajdują zastosowanie zarówno dla dorosłych jak i dzieci.

 • Taśmy rehabilitacyjne

  Wysokiej jakości taśmy wykonane z naturalnego lateksu. Zróżnicowane poziomy oporu i długości stanowią doskonały wybór dla różnych stopni sprawności ćwiczących.

 • Dyski i półkule...

  Dyski i półkule sensoryczne o różnej fakturze, stosowane do ćwiczeń równoważnych, koordynacji ruchowej, kształtowania stabilizacji. Dyski stosowane są często w rehabilitacji, podczas zajęć fitness, w stymulacji sensorycznej.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 68 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 68 elementów