Customer ratings of Prolis


Facebook

Nauka

Nauka stanowi ważny element w życiu dziecka. Postawiliśmy sobie za cel zebrać artykuły, które pomogą dziecku przejść przez naukę w sposób przyjemny i radosny. Produkty przy użyciu, których nieprawidłowości związane z pracą ręki przestaną być kłopotliwe. Oferujemy przybory szkolne z profilowanymi chwytami, dla dzieci prawo i leworęcznych, do zastosowania już przez najmłodszych. Książeczki, które pomogą ćwiczyć grafomotorykę oraz artykułu kreatywne, które pozwolą stworzyć rozmaite dzieła.

Nauka 

Podkategorie

 • Książeczki i zeszyty

  Zeszyty i książeczki dla dzieci ułatwiające rozpoczęcie przygody z rysowaniem i pisaniem przez naszych najmłodszych. Wśród nich znajdziemy zeszyty do nauki pisania od kredki do pióra wiecznego, zeszyty do nauki rysowania przedmiotów i kolorowania złożonych obrazków.

 • Artykuły plastyczne

  Artykuły plastyczne do malowania, modelowania, wycinania i ugniatania. Wzbogacające wyobraźnie i kreatywność dziecka. W ofercie znajdą Państwo farby w tym: do malowania palcami, farby malowania twarzy, farby witrażowe, wykręcane farby w sztyfcie oraz farby do malowania tkanin. Różnorodna oferta glin (samoutwardzalnych jak i wypalanych w piecu), modelin oraz piankoliny zapewni miłośnikom modelowania szeroki wybór materiału do tworzenia. Kolorowe zestawy Plaimais zapewnią zabawę najmłodszym na długi czas, oferta wykonanych ze skrobi kukurydzianej chrupek jest bogata. Plaimais rozwija kreatywność, poznawanie kolorów, stymuluje zmysł dotyku i zdolności motoryczne.

 • Artykuły szkolne

  Wśród artykułów szkolnych znajdą Państwo przybory dla lewo, jak i praworęcznych. W naszej ofercie można znaleźć przybory o ergonomicznym kształcie, pomagające w kształtowaniu prawidłowego chwytu. Posiadamy artykuły pozwalające dziecku swobodnie cieszyć się z rysowania, wycinania, malowania, i w końcu pisania(zaczynając od kredki kończąc na piórze wiecznym). Oferowane produkty zaspokoją potrzeby dzieci już od wieku przedszkolnego, aż po okres liceum.

  Wszystkie przybory wykonane są z wysokiej jakości materiałów, spełniają normy europejskie.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 115 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 115 elementów