Customer ratings of Prolis


Facebook

Zabawa

Zabawa stanowi istotny element w rozwoju dziecka. Jest źródłem wiedzy i umiejętności dlatego też staramy się, aby w naszej ofercie rodzice mogli znaleźć artykuły, które nie będą zwykłą zabawką, ale które będą wywierały wpływ na rozwój ich pociechy. Pomogą zdobywać nową wiedzę, rozwinąć wyobraźnię, kreatywność, ćwiczyć percepcję wzrokową, motorykę małą. Z naszymi produktami zabawa będzie łączyła przyjemne z pożytecznym. Zapewnią, iż nawet pochmurne dni nie będą nudne. W kategorii zabawa znajdą Państwo zabawki drewniane, masy plastyczne, instrumenty muzyczne, koraliki.

Zabawa 

Podkategorie

 • Puzzle drewniane

  Puzzle dla dzieci, które bawią i uczą. Dzięki oferowanym przez nas układankom i puzzlom możemy wprowadzić dziecko w świat zwierząt, pojazdów, liter i liczb. W ofercie posiadamy puzzle dla najmłodszych od 1 - go roku życia, łatwe do ułożenia dla takiego maluszka w kontrastowej kolorystyce. Dla starszych dzieci proponujemy bardziej skomplikowane układanki drewniane, posiadające znacznie bogatszą paletę kolorów i kształtów. Do wyboru mają Państwo układanki z pinezkami, klasyczne i wielowarstwowe. Te ostatnie pozwalają na prześledzenie kolejnych etapów rozwoju bohatera układanki. Jednocześnie bawiąc się układankami dziecko będzie ćwiczyło motorykę małą, sprawność rączek.

 • Zabawki

  Drewniane i kreatywna zabawki dla dzieci, w ofercie sklepu również układanki i puzzle drewniane min Goki, Cause. Zabawki zręcznościowe pobudzające wyobraźnię, rozwijające kreatywność najmłodszych podczas zabawy.

 • Zabawki drewniane

  W naszym sklepie proponujemy zabawki drewniane które dają dzieciom dużo radości z zabawy, zarazem będą wspierały ich prawidłowy rozwój. W ofercie znajdą Państwo zabawki zręcznościowe, ćwiczące koordynację wzrokowo - ruchową, poprawiające pracę dłoni. Zabawki z drewna są trwałe, ekologiczne, przyciągają uwagę bajkową kolorystyką i interesującą budową. Rozwijają indywidualne zainteresowania dziecka, wspierając rozwój intelektualny i fizyczny, nie nudzą się i kształtują pomysłowość najmłodszych. Produkty do kategorii zabawek drewnianych dobieramy bardzo starannie, dlatego oferujemy produkty tylko sprawdzonych  producentów. Dzięki temu mamy pewność że są one bezpieczne, trwałe i będą dawały radość z zabawy Państwa pociech przez długi czas.

 • Instrumenty muzyczne

  Instrumenty muzyczne stanowią doskonały element zabawy dla najmłodszych. Wpływającą korzystnie na rozwój dziecka. Pomagają one na wprowadzenie dzieci w świat dźwięków, rytmu oraz muzyki. W ofercie znajdą Państwo np. klepacze, terkotki, bębenki, cymbałki, flety oraz gwizdki w trwałych i żywych kolorach.

 • Masy plastyczne

  Od miękkich, po twarde. Od gładkich, po szorstkie. Bogatą ofertę mas plastycznych znajdą Państwo w naszym sklepie. Zebraliśmy paletę produktów, które zainteresują każdego. Pozwolą obudzić wyobraźnię, kreatywność dziecka mając jednocześnie pozytywny wpływ na sprawność ręki. Oferowane przez nas masy plastyczne znajdują również zastosowanie w terapii integracji sensorycznej oraz terapii ręki.

 • Koraliki

  Korale drewniane to produkt naturalny i ekologiczny. Cenimy w nich trwałość i ponadczasowość. Do Państwa dyspozycji korale wzbogacone o literki, różne kształty lub jednolite. Z tych z literkami możemy układać wyrazy, krótkie zdania, mogą być przyjemnym początkiem nauki czytania. Różnorodność korali pozwala stworzyć piękne naszyjniki, bransoletki, możemy dowolnie łączyć tworząc swoje własne małe dzieła. Koraliki z tworzywa sztucznego, w naszym sklepie to koraliki Hama. Dostępne są w dwóch rozmiarach, maxi - dla najmłodszych oraz midi - dla średniego wieku dzieci. Zadaniem dziecka jest układanie koralików na plastikowej podkładce, o różnym kształcie, zależnie od tematyki wybranego zestawu. Istnieje możliwość utrwalenia stworzonej pracy poprzez ich zaprasowanie. Możemy z tego zrezygnować, wówczas wykorzystamy je kilkakrotnie.

         

  Zabawa koralikami jest niezwykle wciągająca, wymaga od dziecka dużego skupienia, cierpliwości i precyzji w operowaniu ręką. Doskonale sprawdza się jako ćwiczenie z zakresu terapii ręki.

 • Zabawki konstrukcyjne

  Zabawki konstrukcyjne czyli idealna zabawa dla naszego małego konstruktora. Budowa swoich własnych zabawek doskonale wpływa na koordynację wzrokowo-ruchową, uczy cierpliwości, dokładności w działaniu. Montaż zabawek konstrukcyjnych polega na skręceniu ze sobą odpowiednich elementów krok po kroku wg załączonej instrukcji. Wszystkie zabawki składają się z min kilkudziesięciu elementów dają duże pole manewru jeśli chcemy zbudować coś odmiennego niż zakłada oryginalny projekt. Klocki konstrukcyjne - bo tak też są nazywane tego typu zabawki doskonale sprawdzają się w procesie terapii ręki. Manipulowanie śrubkami, podkładkami, nakrętkami doskonale wpływa na ćwiczenie nadgarstka i przedramienia. Stopniowy montaż zabawki, przybywające elementy pozwalają dziecku ćwiczyć wyobraźnie przestrzenna i planować kolejne etapy pracy nad swoim zestawem konstrukcyjnym.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 442 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 442 elementów