Customer ratings of Prolis


Facebook

Artykuły szkolne

Wśród artykułów szkolnych znajdą Państwo przybory dla lewo, jak i praworęcznych. W naszej ofercie można znaleźć przybory o ergonomicznym kształcie, pomagające w kształtowaniu prawidłowego chwytu. Posiadamy artykuły pozwalające dziecku swobodnie cieszyć się z rysowania, wycinania, malowania, i w końcu pisania(zaczynając od kredki kończąc na piórze wiecznym). Oferowane produkty zaspokoją potrzeby dzieci już od wieku przedszkolnego, aż po okres liceum.

Wszystkie przybory wykonane są z wysokiej jakości materiałów, spełniają normy europejskie.

Artykuły szkolne 

Podkategorie

  • Akcesoria

    Wkłady do długopisów, grafity do ołówków i wkłady do piór oferowanych marek długopisów i ołówków tj. Stabilo, Griffix. Temperówki dla leworęcznych oraz do kredek Stabilo Woody.

  • Przybory szkolne

    Przybory szkolne oferowane przez nasz sklep pomogą dzieciom w nauce pisania, sprawią że nauka stanie się przyjemniejsza i łatwiejsza. Znajdą Państwo u nas przybory firm Stabilo, Griffix, które posiadają ołówki, pióra oraz kredki z profilowanymi chwytami. Wystarczy więc gotowa lista przyborów szkolnych, które są potrzebne i można je u nas skompletować.

  • Przybory dla najmłodszych

    Artykuły i przybory piśmiennicze dla najmłodszych. Mają za zadanie pomóc wejść dziecku w świat rysunku i pisania. Pomagają wykształcić i utrwalić prawidłowy chwyt, pokażą najmłodszych że pisanie i rysowanie może być przyjemne.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 78 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 78 elementów