Customer ratings of Prolis


Facebook

Integracja Sensoryczna

Integracja sensoryczna - Zabawki sensoryczne mają na celu stymulować rozwój, dostarczać bodźców z ośmiu posiadanych przez nas zmysłów: wzrok, słuch, dotyk, węch, smak, układ przedsionkowy, układ proprioceptywny oraz układ interoceptywny. Zależnie od potrzeby naszego dziecka możemy dobrać odpowiednią dla niego zabawkę, nakierowaną na wybrany jeden zmysł lub więcej. W naszej ofercie staramy się zebrać jak najwięcej produktów, które pozwolą Państwu w bezpieczny sposób dostarczać stymulacji maluszka, tak aby było to dla niego przyjemne i atrakcyjne.

Integracja Sensoryczna 

Podkategorie

  • Zabawki sensoryczne

    Zabawki sensoryczne to przyjemny sposób na wprowadzenie stymulacji zmysłowej dziecka. Z naszą pomocą znajdą Państwo produkty, ukierunkowane na indywidualne potrzeby swojego dziecka. W naszej ofercie znajdują się produkty do stymulacji układu dotykowego, wzrokowego, słuchowego, węchowego, układu proprioceptywnego, przedsionkowego. Gromadzimy produkty takie, aby były atrakcyjne dla dziecka a zarazem zachęcały do działania, doświadczania.

  • Pomoce do Integracji...

    Poszukując pomocy terapeutycznych do pracy z dziećmi w ramach integracji sensorycznej polecamy produkty do stymulacji poszczególnych zmysłów: dotykowego, słuchowego, wzrokowego, węchowego, układu przedsionkowego, układu proprioceptywnego oraz ćwiczące takie umiejętności jak koordynację wzrokowo-ruchową, motorykę małą, koncentrację uwagi, rozwijające wyobraźnię i twórczość.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 150 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 150 elementów