Playmais "Fun to learn" - ABC

Playmais "Fun to learn" - ABC

PlayMais

 4041077003378

 160250/1207

Przeznaczony dla mniejszych maluchów rozpoczynających zabawę z PlayMais. Kształtuje dwuwymiarowe postrzeganie przestrzeni.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

47,00 zł

Parametry

wiek Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 3 lat

Więcej informacji

PlayMais FUN TO LEARN "ABC" jest przeznaczony dla mniejszych maluchów rozpoczynających zabawę z PlayMais. Kształtuje dwuwymiarowe postrzeganie przestrzeni. W zestawie znajdują się wycięte sześciany, które trzeba powyklejać i połączyć oraz 10 kart z motywami do wyklejania, w których Kreatywny Maluch uczy się literek. Zestaw gwarantuje godziny zabaw nie tylko z kartami, lecz także w formie przestrzennej. 

Zawartość pudełka:

  • ponad 550 PlayMais
  • 14 kolorowych kart do wyklejania na płasko
  • 1 gąbeczka

  • biodegradalny nożyk

  • instrukcja

Koniec z brudnymi dywanami i  stołami.

Wyprodukowany w Niemczech ze skrobi kukurydzianej i barwników spożywczych?, PlayMais jest ekologicznym materiałem kreatywnym, który  gwarantuje świetną i przede wszystkim bezpieczną zabawę. Nie zawiera żadnych substancji szkodliwych dla zdrowia. Nie istnieje też ryzyko zadławienia w wypadku przypadkowego połknięcia przez dziecko - PlayMais rozpuści się. 

Nie trzeba kleju!!! - wystarczy trochę wody
Wystarczy  jedynie wilgotna ściereczka aby go ze sobą łączyć. Można go dowolnie kształtować dłońmi, ciąć nożykiem plastikowym, czy nożyczkami dla uzyskania bardziej szczegółowych detali.

Jest plastyczny  jak plastelina.

Napisz opinię

Playmais "Fun to learn" - ABC

Playmais "Fun to learn" - ABC

Napisz opinię

30 Inne produkty w tej samej kategorii: