Playmais "Fun to learn" - Liczby

Playmais "Fun to learn" - Liczby

PlayMais

 4041077002487

 PLSFUNN/1208

Przeznaczony jest dla mniejszych maluchów rozpoczynających zabawę z PlayMais. Kształtuje dwuwymiarowe postrzeganie przestrzeni.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

46,00 zł

Parametry

wiek Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 3 lat

Więcej informacji

Playmais "Fun to learn" - Liczby przeznaczony jest dla mniejszych maluchów rozpoczynających zabawę z PlayMais. Kształtuje dwuwymiarowe postrzeganie przestrzeni. W zestawie znajduje się wycięta lokomotywa z wagonikami, w której mieszczą się różne zwierzątka oraz 14 kart z motywami, obok których umieszczone są cyferki do nauki. Pozostałe elementy wykorzystujemy do standardowej zabawy z PlayMais. 

 

Zawartość zestawu:

  • ponad 550 PlayMais
  • 14 kolorowych kart do wyklejania na płasko
  • 1 gąbeczka

  • biodegradalny nożyk

  • instrukcja

 

Koniec z brudnymi dywanami i  stołami.

Wyprodukowany w Niemczech ze skrobi kukurydzianej i barwników spożywczych?, PlayMais jest ekologicznym materiałem kreatywnym, który  gwarantuje świetną i przede wszystkim bezpieczną zabawę. Nie zawiera żadnych substancji szkodliwych dla zdrowia. Nie istnieje też ryzyko zadławienia w wypadku przypadkowego połknięcia przez dziecko - PlayMais rozpuści się. 

Nie trzeba kleju!!! - wystarczy trochę wody
Wystarczy  jedynie wilgotna ściereczka aby go ze sobą łączyć. Można go dowolnie kształtować dłońmi, ciąć nożykiem plastikowym, czy nożyczkami dla uzyskania bardziej szczegółowych detali.

Jest plastyczny  jak plastelina.

 

Napisz opinię

Playmais "Fun to learn" - Liczby

Playmais "Fun to learn" - Liczby

Napisz opinię

30 Inne produkty w tej samej kategorii: