O Nas

Opublikowany: 2017-05-06 01:10:33
Kategorie: O mnie

W kilku słowach...

    

Zbierając posiadaną wiedzę zdecydowaliśmy się stworzyć blog, w którym podzielimy się z Wami - rodzicami, pedagogami, terapeutami oraz wszystkimi chętnymi do pracy z dzieckiem tym, co stanowi naszą codzienność - czyli wiedzą o dziecku.

      

    

Od 2010 roku prowadzimy Gabinet Integracji Sensorycznej Prolis na Warszawskim Żoliborzu. Idąc za potrzebami rodziców uruchomiliśmy sklep internetowy Prolis.pl z artykułami, które można wykorzystać do pracy z dzieckiem w stymulacji sensorycznej, terapii ręki, psychologii, logopedii, zajęciach pedagogicznych. Po dłuuugich rozmyślaniach postanowiliśmy zrobić kolejny krok, jakim jest prowadzenie bloga.

               

Blog o produktach dla dzieci                

Tak jak stworzyliśmy sklep, aby dać rodzicom dostęp do wartościowych produktów, tak teraz tworzymy bloga, na którym będzie można znaleźć informację, wiedzę na temat integracji sensorycznej, propozycje pomocy/zabaw do własnoręcznego wykonania w domu czy prezentacje, zestawienia oferowanych przez Prolis.pl produktów. Publikując swoje wpisy liczymy, że będą one dla Państwa pomocne, informujące lub po prostu przyjemne, zabawne. Pozwolą miło spędzić czas na zabawie ze swoimi pociechami, jak i ułatwią ich zrozumienie.

                    

Może niektóre rzeczy będą i oczywiste, jednak pamiętajmy coś oczywistego dla nas nie zawsze jest oczywiste dla innych...

               

                  

                 

                       

 

 

Udostępnij tę treść

Dodaj komentarz