Top 10 na Dzień Dziecka

Opublikowany: 2017-05-22 21:36:56
Kategorie: Recenzje produktów , Terapia ręki

Top10

Prezentujemy Państwu nasz Top 10 na tegoroczny Dzień Dziecka

Chodzimy po sklepach, przeglądamy artykuły dla dzieci w internecie, przeglądamy setki, jak nie tysiące rzeczy, dostajemy oczopląsu, robi nam się już mętlik w głowie. Nie wiemy już co wybrać, co się sprawdzi, spodoba naszemu dziecku. Czy produkt, który wybraliśmy rzeczywiście jest mądrą zabawką?

Postanowiliśmy Państwu pomóc. Wybraliśmy 10 produktów, które są lubiane przez dzieci - co wiemy z doświadczenia, a zarazem wpływają pozytywnie na pracę rączek naszych dzieci. Mamy nadzieję, że prezentowane produkty pomogą Państwu podjąć decyzję w wyborze wartościowego produktu dla swojej pociechy.

  

1. Logiczne puzzle dla najmłodszych Bigjigs

Zabawa polega na nakładaniu różnych kształtów na słupki, przy czym każdy słupek to inny sposób manipulowania. Produkt został przemyślany przez autora, pozwala również uczyć kształtów, kolorów oraz szeregowania według wielkości.

Sorter Dzień Dziecka

2. Kredki Kamienie Crayon Rocks

Kredki wykonane są w 100% z naturalnego wosku sojowego. Posiadają innowacyjny kształt kamienia, który nie tylko przyciąga oko i zachęca do rysowania, ale również przyczynia się znacząco do formowania prawidłowego, trójpalcowego chwytu, który jest niezbędny do nauki pisania. Pozwala na rysowanie liniami o różnej grubości, a kiedy będziemy potrzebowali pomysłu na inną aktywność będziemy mogli poukładać z kamyków różne wzory.

Kredki kamienie

Kredki kamienie Rock Crayons

3. Sprytna Plastelina

Masa plastyczna o wyjątkowych właściwościach - nie wysycha, po uformowaniu kulki odbija się jak piłka, rwie się jak papier, poprzez gniecenie i formowanie pozwala ujść złym emocjom oraz rozwija wyobraźnię. Posiada dodatkowe właściwości jakimi jest: świecenie w ciemności, mienienie się kolorami lub zmienianie koloru. Dzieci, które na co dzień nie są chętne do lepienia plasteliny tej masie nie są w stanie odmówić. Zaczynają ją gnieść, lepić kształty, na co potrafią poświęcić dłuższe chwile.

Sprytna plastelin

Sprytna plastelina

4. Klocki Stokrotki, Bigjigs

Znane od wielu lat klocki, które umożliwiają budowanie konstrukcji przestrzennych. Wystarczy wsunąć klocki w szczeliny i możemy stworzyć kolorową piramidę, piękny kwiatek lub wzorzystą ściankę. Zabawka doskonali motorykę małą, koordynację wzrokowo ruchową.

Klocki stokrotki

5. Seria Mały konstruktor, Alexander

Szeroka oferta wzorów pojazdów jeżdżących i latających, z różnych dziedzin do skręcania. Jeżeli poszukujemy produkt, który przyciągnie uwagę starszych dzieci, zaspokoi ich potrzeby konstruowania, rozwinie wyobraźnię, zmobilizuje rękę do wysiłku, to seria Małego Konstruktora świetnie się w tym sprawdzi. Duża różnorodność modeli zaspokoi upodobania każdego.

Mały konstruktor

Mały konstruktor

6. Wesołe robaczki

Drewniana zabawka, która wystawi na próbę niejednego malucha. Poprzez manipulowanie rączką dziecko ma za zadanie rozłożyć robaczka na części, a następnie go złożyć. W zadaniu regularnie przeszkadzać mu będą wypustki, znajdujące się na trzpieniu robaczka. Zabawka świetnie sprawdzi się w nauce cierpliwości i wytrwałości w dążeniu do celu.

Wesoły robaczek Goki

Wesoły robaczek, goki

7. Krosno tkackie, Goki

Krosno pozwala spełnić potrzeby twórcze dziecka. Małej dziewczynce pozwoli stworzyć własne płótno. Zabawka została stworzona w takim rozmiarze, aby było wygodne dla małych rączek.

Krosno Goki

8. Koła zębate, Goki

Dobry start w układanki/gry logiczne? Polecamy Koła zębate. Zadaniem dziecka jest ułożyć zębatki tak, aby kręcąc jednym kółkiem kręciły się wszystkie sztuki znajdujące się na tablicy. Po jednej stronie zębatek znajdują się kolorowe wzory, które dodatkowo dostarczają stymulacji wzrokowej.

Koła zębate, Goki

9. Markery Ekojumbo

Chciałabyś, aby Twój maluch bezpiecznie korzystał z uroków rysowania, niezależnie od tego czy włoży kredkę do buzi, czy machnie mazakiem po ubraniu. To Markery Ekojumbo są przeznaczone właśnie dla Was. Wykonane są z materiałów naturalnych, bezpiecznych dla dziecka oraz łatwo spieralnych. Istotnym walorem produktu jest kształt. Niezależnie od umiejętności dziecka pozwala wygodnie chwycić i rysować.

Markery Ekojumbo

10. Warsztat Majsterkowicza, Bigjigs

W waszym domu jest mały majsterkowicz, którego nie można odciągnąć od skrzynki z narzędziami? Oferujemy Warsztat, który zaspokoi potrzeby małego człowieka, a narzędzia w domu nie będą znikały w niezrozumiałych sytuacjach;). Proponujemy stolik, w który maluch będzie mógł wbić gwoździa, wkręcić śrubę kluczem lub śrubokrętem.

Warsztat, Bigjigs

Zapraszamy:)

                    

            

           

 

Udostępnij tę treść

Dodaj komentarz