Skuteczniejsza rehabilitacja z piłkami do ćwiczeń i terapii

Rehabilitacja jest jeszcze bardziej efektywna i przy tym przyjemniejsza razem z piłkami do ćwiczeń i terapii. Wychodzimy naprzeciwko oczekiwaniom naszym klientom i oferujemy artykuły tego rodzaju w szerokiej gamie. Są doskonałe przede wszystkim dla dzieci, ale również przydadzą się dorosłym, którzy chcą poprawić swoją kondycję i zdolności motoryczne.

Ćwiczenia z wykorzystaniem piłek pozwalają między innymi na poprawę ogólnej sprawności, wzmocnienie mięśni, polecane są przy ogólnej rehabilitacji oraz schorzeniach neurologicznych. W naszej ofercie dostępne są piłki różnych typów, między innymi:

  • przeznaczone do siedzenia,
  • piłki masujące – jeżyki,
  • piłki eliptyczne,
  • a także piłki antystresowe do zgniatania.

Piłki eliptyczne

To innowacyjne piłki do ćwiczeń, które dzięki swojemu nietypowemu kształtowi wspomagają wytrzymałość, równowagę oraz siłę i gibkość ciała. Doskonale sprawdzają się podczas rehabilitacji, a także przy treningach sportowych. Mogą być stosowane bezpiecznie przez osoby w każdym wieku.

Dostępne w naszym sklepie internetowym Prolis.pl piłki eliptyczne to wyłącznie oryginalne produkty, które wyróżniają się najlepszą jakością.

Piłki do „aktywnego siedzenia”

W naszym asortymencie znajduje się szeroka gama piłek przeznaczonych do „aktywnego siedzenia”. Sprawdzają się w szczególności podczas różnych zabaw oraz zajęć grupowych, także w trakcie rehabilitacji. Ze względu na swoją konstrukcję są również stabilne – posiadają specjalne wypustki znajdujące się na spodzie. Mogą być używane ponadto podczas siedzenia przy biurku. Piłki do siedzenia oferujemy w różnych rozmiarach oraz kolorach do wyboru – każdy znajdzie u nas dla siebie coś interesującego!

Piłki do Ćwiczeń  - Prolis

Tego rodzaju piłki do ćwiczeń są polecane przede wszystkim u dzieci z zaburzeniami równowagi oraz przy obniżonej sile mięśniowej. Dodatkowo także wspierają prawidłową postawę. Regularne korzystanie z tego rodzaju piłek pozwala na uzyskanie lepszej koordynacji i równowagi oraz na wzmocnienie układu mięśniowego.

Piłki masujące – jeżyki

Polecamy także innego rodzaju piłki – jeżyki, które wyposażone są w specjalne wypustki masujące i pobudzają receptory czuciowe. Są one dostępne w różnych wymiarach do wyboru, dlatego można dopasować je do ćwiczeń różnych partii ciała, między innymi sprawdzają się podczas korekcji wad postawy, ćwiczeń ogólnorozwojowych czy rehabilitacji kręgosłupa. Ponadto mogą być używane do ćwiczeń pilates, fitness i innych treningów.

Zapraszamy serdecznie na zakupy do naszego sklepu internetowego Prolis.pl – nasze piłki do ćwiczeń na pewno przydadzą się podczas zabaw, ćwiczeń oraz rehabilitacji!