Zabawki drewniane – naturalne i oryginalne!

Zabawki produkowane z drewna od lat towarzyszą dzieciom – bawili się nimi nasi dziadkowie, rodzice, my, także bawią się nimi nasze dzieci. W sklepie internetowym Prolis.pl przygotowaliśmy dla klientów zabawki drewniane w wielu różnych wariantach do wyboru – wyłącznie bezpieczne, oryginalne i rozwijające, dlatego na pewno będą udanym zakupem, także na prezent!

Dużą zaletą zabawek drewnianych jest ich wszechstronność – są one przeznaczone zarówno dla najmłodszych dzieci, które dopiero zaczynają poznawać świat dookoła siebie, jak i również do tych starszych, które szukają nowych wyzwań. W ofercie posiadamy rozmaite zabawki drewniane tego rodzaju – ćwiczące koordynację wzrokowo-ruchową, zręczność, zapamiętywanie oraz wspomagające kreatywność. Są to wyłącznie zabawki bezpieczne, certyfikowane, powstające z najwyższej jakości materiałów, dlatego można kupić je bez ryzyka.

Zabawki Drewniane -Bączek Prolis

Edukacyjne zabawki drewniane – nauka i zabawa

Polecamy przede wszystkim edukacyjne zabawki drewniane – są to zabawki, które zostały opracowane po to, aby pomagać najmłodszym w zdobywaniu nowych umiejętności oraz wiedzy o świecie. Ze względu na swoje przyciągające wzrok kolory oraz interesujące konstrukcje od razu zachęcają do zabawy.

W naszym asortymencie można znaleźć takie edukacyjne zabawki z drewna jak:

  • balansujące łódki i wieże,
  • krosna,
  • buty do nauki sznurowania,
  • jo-jo,
  • cylindry dotykowe, które wymagają uszeregowania na podkładce cylindrów wykończonych różnymi kolorami i fakturami nawierzchni,
  • drewniane tablice uczące pisania i liczenia,
  • bajecznie kolorowe układanki różnego rodzaju,
  • na przykład ze zwierzątkami, a dla nieco starszych dzieci polecamy z kolei
  • drewniane gry logiczne, które ćwiczą szare komórki.

Klasyczne zabawki z drewna – nigdy się nie starzeją

Oprócz zabawek edukacyjnych oferujemy również klasyczne zabawki wykonane z drewna, które zawsze sprawdzają się jako upominki dla najmłodszych. To między innymi drewniane klocki różnych typów – dla młodszych i starszych dzieci, drewniane wieże, samochody i kolejki wykonane z drewna, drewniane domino, a to tylko parę z naszych propozycji, gdy chodzi o klasykę.

Zabawki Drewniane Domino - Prolis

Także można u nas kupić innego rodzaju drewniane zabawki przeznaczone dla dzieci – dzięki szerokiemu asortymentowi można u nas znaleźć propozycje dla każdego, dziewczynek i chłopców, młodszych i starszych. Zapewniamy równocześnie bardzo atrakcyjne ceny naszych zabawek i szybko realizujemy zamówienia.

Zapraszamy serdecznie do sprawdzenia naszej pełnej oferty zabawek drewnianych w sklepie internetowym Prolis.pl i życzymy udanych zakupów!