Wyprzedaż! Lonpos 864

Zabawka Gra logiczna Lonpos 864 posiada certyfikat bezpieczeństwa ce

Gra logiczna Lonpos 864

Lonpos

 4712098108648

 864/942

Gra zawiera aż 864 dwuwymiarowe zadania podzielone na 8 poziomów trudności. Została zaprojektowana specjalnie, by ćwiczyć sprawność umysłową, myślenie logiczne.

Więcej szczegółów

86,00 zł

104,00 zł

-18,00 zł

Parametry

wiek Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 3 lat

Więcej informacji

Gra zawiera aż 864 dwuwymiarowe zadania podzielone na 8 poziomów trudności. Lonpos 864 została zaprojektowana specjalnie, by ćwiczyć sprawność umysłową, myślenie logiczne, wyobraźnię wizualno-przestrzenną.

W pudełku znajduje się 12 kolorowych klocków o różnych kształtach, kasetka oraz trzy książeczki z zadaniami. W każdej książeczce znajduje się 288 wyzwań. Lonpos 864 oprócz ilości zadań różni się od pozostałych tym, że do ich rozwiązania nie należy używać wszystkich klocków, ale zgodnie z wybraną opcją (książeczką) odłożyć wskazany klocek, a pozostałe ułożyć tak, by wypełniły całą kasetkę.

Gra logiczna Lonpos 864 posiada duże klocki, dzięki temu jest szczególnie lubiana przez najmłodszych oraz osoby starsze wiekiem.

 

Zasady gry:

 

  1. Wyjmij wszystkie klocki z kasetki

  2. Wybierz jedną z trzech książeczek i odłóż wskazany klocek do górnej części kasetki

  3. Zamknij wieczko i zapomnij o schowanym klocku, gdyż do rozwiązania wszystkich 288 zadań z tej książeczki nie będzie Ci on potrzebny

  4. Wybierz zadanie z książeczki (najlepiej zacznij od pierwszego)

  5. Ułóż konfigurację startową zgodnie z przedstawioną ilustracją

  6. Ułóż pozostałe klocki tak, by wypełniły całą kasetkę. Pamiętaj, iż konfiguracji startowej nie należy zmieniać!

Zwróć uwagę na kolory i litery alfabetu, które odpowiadają poszczególnym klockom. Teraz znacznie łatwiej będzie Ci ułożyć konfiguracje startowe.

W załączonych książeczkach pod każdym zadaniem znajdziesz miejsce, gdzie możesz wpisać czas rozwiązania zadania oraz datę Twojego sukcesu. Jeśli chcesz zapamiętać rozwiązanie, możesz pomalować puste pola na ilustracji zadaniowej zgodnie z kolorami klocków, które ułożyłeś. Możesz też oznaczyć pola literami alfabetu odpowiadającymi poszczególnym klockom.

Napisz opinię

Gra logiczna Lonpos 864

Gra logiczna Lonpos 864

Napisz opinię

Produkty powiązane

23 Inne produkty w tej samej kategorii: