Gra planszowa Mam Cię, Alexander

Zabawka Gra planszowa Mam Cię, Alexander posiada certyfikat bezpieczeństwa ce

Gra planszowa Mam Cię, Alexander

Alexander

 5906018015348

 Al.534/1967

Przyjemna gra do wspólnej zabaw w gronie przyjaciół lub rodziny. Wodzimy wzrokiem po labiryntach szukając schowanych szczeniaków i kociaki.

Więcej szczegółów

23,00 zł

Parametry

Wysokość w cm. - 26
Szerokość w cm. - 26
Grubość w cm. - 5
wiek Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 3 lat

Więcej informacji

Gra planszowa Mam Cię to wartka gra pełna labiryntów. W grze znajdują się 4 plansze, które najpierw układamy dowolnie, a następnie zgodnie ze wskazówką wylosowanej karty. Po tak powstałej planszy przemieszczamy się wzrokiem po labiryncie, który wskazuje nam zwierzątko znajdujące się po drugiej stronie wcześniej wylosowanej karty. Wędrujemy wzrokiem przez labirynt i zbieramy żetony szczeniaków lub kociaków, których spotkaliśmy po drodze. Pozostali członkowie gry sprawdzają czy dobrze zebraliśmy zwierzaki i jeżeli tak to zdobywamy punkt.

    

Zabawa z grą Mam Cię sprawdzi się świetnie podczas zabawy rodzinnej, spotkania z przyjaciółmi, czy w pochmurne dni w domu. Proste zasady gry, dwa poziomy trudności pozwalają grać osobom w różnym wieku, zarówno dzieciom jak i dorosłym.

  

W trakcie rozgrywek ćwiczymy mięśnie oczu - fiksację wzroku na przedmiocie(bardzo istotną do nauki czytania), tym samym koncentrację uwagi oraz skupienie na zadaniu.

  

Gra zawiera:

- planszę 4-ro częściową,

- 7 żetonów,

- 55 kart,

+ instrukcja.

 

       

Napisz opinię

Gra planszowa Mam Cię, Alexander

Gra planszowa Mam Cię, Alexander

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: