Trener Prawidłowego Chwytu Prawy

Zabawka Trener Prawidłowego Chwytu Prawy posiada certyfikat bezpieczeństwa ce

Trener Prawidłowego Chwytu Prawy

 4820015820013

 

Chcesz łatwo i szybko nauczyć się trzymać ołówek/pióro w prawidłowej pozycji oraz opanować umiejętność ładnego pisma? Trener prawidłowego chwytu pozwala na prawidłowe ułożenie palców na ołówku/długopisie bez żadnego wysiłku podczas, kiedy Ty uczysz dziecko rysować lub pisać. Nasz produkt sprawia, że pisanie ołówkiem lub piórem staje się bardzo proste i wygodne! Nie ma potrzeby pilnowania/nadzorowania dziecka przez dorosłego. Wystarczy pokierować ułożenie palców na rybce oraz kąt nachylenia dłoni względem kartki. Następnie raz lub dwa razy przypomnimy użycie Trenera i później dziecko już samodzielnie będzie wiedziało jak z niego korzystać.

 

Trener prawidłowego chwytu nie jest ołówkiem czy nakładką na ołówek, tylko unikalnym trenerem dla dzieci uczących się pisać lub do korygowania nieprawidłowości w technice pisania u dzieci starszych i dorosłych.

Przyjemny kształt i kolorystyka zachęci do skorzystania z pomocy trenera każde dziecko.

 

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

13,50 zł

Parametry

wiek Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 3 lat

Więcej informacji

 Trener prawidłowego chwytu(umiejętności pisania) pomaga dzieciom skutecznie opanować sztukę pisania – prawidłowy chwyt oraz odpowiednie pochylenie ołówka/pióra. Dodatkowo rozwiązuje trzy problemy:

- Przejrzystość – dziecko uczy się pisać czytelnie i ładnie,

- Tempo – dziecko uczy się szybko pisać,

- Zmęczenie – ręka nie męczy się kiedy piszemy przez dłuższy czas

Uwaga: rodzice, opiekunowie, nauczyciele! Testy wykazały, iż trener rzeczywiście pomaga. Zalecany jest dla dzieci powyżej 3 roku życia. Do korygowania osób praworęcznych zalecany wiek powyżej 6 roku życia, młodzież, dorośli.

 

W zestawie Trener prawidłowego chwytu z ołówkiem.

Produkt posiada certyfikat CE.

 

Napisz opinię

Trener Prawidłowego Chwytu Prawy

Trener Prawidłowego Chwytu Prawy

Napisz opinię

Produkty powiązane

15 Inne produkty w tej samej kategorii: