Puzzle tekturowe dla najmłodszych - co jedzą zwierzęta

Zabawka Puzzle tekturowe dla najmłodszych - co jedzą zwierzęta posiada certyfikat bezpieczeństwa ce

Puzzle tekturowe dla najmłodszych - co jedzą zwierzęta

Puzzlika

 4823056512992

 563/12992

Puzzle tekturowe od Puzzlika, tym razem w tematyce zwierzątka i ich jedzenie. 20 grubych tekturowych puzzli, każdy zestaw zwierzątko-jedzenie składa się z dwóch puzzli, w opakowaniu mamy wiec 10 dużych par. Kartoniki przedstawiają pokarm zwierząt w ich naturalnym środowisku, tak wiec po ułożeniu pary nasz maluch dowie się czym żywi się: słoń, jeż, żaba czy robak...

Prezentowany zestaw tekturowych puzzli jest przeznaczony dla dzieci od 2 - go roku życia. Puzzle drewniane czy tekturowe stanowią ważny element w prawidłowym rozwoju naszych najmłodszych. Dzięki ich układaniu ćwiczą spostrzegawczość i koncentrację - trzeba dopasować element w odpowiednie miejsce, koordynację - dopasowanie puzzla do innego elementu, ćwiczenie palców i dłoni - podniesienie i odłożenie puzzla z podłoża. Układanie puzzli jest też doskonałym ćwiczeniem umiejętności chwytania, od pierwszych i łatwiejszych układanek z uchwytem do standardowych puzzli.

Dlatego też ten rodzaj zabawki/pomocy jest tak chętnie wykorzystywany w grupowych i indywidualnych zajęciach z zakresu terapii ręki czy też integracji sensorycznej. Bogata oferta  tematyki pozwoli zająć maluszka w przyjemny i pożyteczny sposób na długi czas.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

25,00 zł

Parametry

Wysokość w cm. - 14
Waga w kg. - 0,245
Średnica w cm: 11

Więcej informacji

Elementy puzzli zapakowane w cylindryczne,poręczne i estetyczne zamykane pudełko o wysokości 14 cm i średnicy 11 cm.

Produkt przeznaczony dla dzieci od 2 lat.

Napisz opinię

Puzzle tekturowe dla najmłodszych - co jedzą zwierzęta

Puzzle tekturowe dla najmłodszych - co jedzą zwierzęta

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: