Puzzle drewniane - emocje dziewczynka

Zabawka Puzzle drewniane - emocje dziewczynka posiada certyfikat bezpieczeństwa ce

Puzzle drewniane - emocje dziewczynka

Playme

 5907791576521

 68/BR130713

Emocje to bardzo ważny element w życiu każdego z nas, w przypadku dzieci mają szczególne znaczenie. Układanka drewniana emocje z motywem dziewczynki pozwala je nazywać i pokazywać. Dzięki prostym 4-elementowym układankom, dziecko ma możliwość poznać emocje towarzyszące im w codziennym życiu, dzięki grafice ma możliwość je również zobaczyć. Puzzle umieszczone są na drewnianej podkładce, podzielone na 4 pola z emocjami o wymiarach 9,5/9,5 cm. Znajdziemy wśród nich:

- radość,

- smutek,

- złość/gniew,

- lęk/strach.

Każda z emocji składa się z czterech mniejszych puzzli które dziecko układa w cały obrazek. Po środku układanki umieszczono koło z wcięciem, wskazuje ono mały obrazek  danej emocji. Kołem możemy dowolnie obracać za pomocą tak zwanej pinezki.

Układanka wykonana ze sklejki drewnianej z jednym elementem plastikowym tj wspomnianej wcześniej pinezki. Elementy grafiki mają przyjemną kolorystykę, wykorzystane farby są w pełni bezpieczne dla dzieci.

Produkt przeznaczony dla dzieci powyżej 10 miesięcy.

Układanka ma za zadanie wprowadzenie dziecka w świat emocji, mówienie o nich oraz ich nazywanie. Koncepcja puzzli rozwija motorykę małą, koordynację, precyzję ruchu.

Ten produkt nie występuje już w magazynie

16,00 zł

Parametry

Szerokość w cm. - 22
Grubość w cm. - 0,7
Waga w kg. - 0,2
Długość w cm. - 22

Napisz opinię

Puzzle drewniane - emocje dziewczynka

Puzzle drewniane - emocje dziewczynka

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: