Lalka do ubierania 2 w 1, K's Kids

Zabawka Zabawka Sensoryczna - Lalka do ubierania 2 w 1, K's Kids posiada certyfikat bezpieczeństwa ce

Zabawka Sensoryczna - Lalka do ubierania 2 w 1, K's Kids

K's Kids

 4892493210112

 KAKT21011/1945

Lalka do ubierania 2 w 1 pomoże nauczyć zapinania i odpinania guzików, suwaków oraz wiązania sznurowadeł. Guziki są dwóch wielkości i znajdują się w różnym ułożeniu. Także suwaki są przymocowane z różnym pochyleniem oraz o innej długości. Zróżnicowane elementy pozwalają na bardziej wartościową naukę czynności samoobsługowych, w wariantach z jakimi możemy się spotkać w życiu codziennym odpinając kieszenie, kurtki, bluzy, spodnie, koszule. Lalka została dopracowana w detale, tak aby umiejętności nabyte w zabawie z nią można było płynnie przenieść do życia codziennego.

  

Z jednej strony znajduje się dziewczynka z suwakami, z drugiej chłopiec z guzikami. Postacie z lalki chętnie wesprą dziecko w nauce nowych czynności. Jak skończymy już pracę z odpinaniem i zapinaniem będzie można śmiało poprzytulać się do lali.

 

Dziecko w zabawie z lalką uczy się przede wszystkim czynności, które są niezbędne do codziennego funkcjonowania, jednocześnie ćwiczy sprawność swoich rączek oraz koordynację oko - ręka.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

120,00 zł

Parametry

Szerokość w cm. - 22
Grubość w cm. - 5
Długość w cm. - 55

Więcej informacji

 

Napisz opinię

Zabawka Sensoryczna - Lalka do ubierania 2 w 1, K's Kids

Zabawka Sensoryczna - Lalka do ubierania 2 w 1, K's Kids

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: