Zestaw konstrukcyjny - Cadet

Zabawka Zestaw konstrukcyjny - Cadet posiada certyfikat bezpieczeństwa ce

Zestaw konstrukcyjny - Cadet

Alexander

 5906018012026

 1964/12026

Zestaw z serii małego konstruktora. Produkt przeznaczony dla 8 latków. Zabawka do samodzielnego montażu z serii małego konstruktora. Zadaniem dziecka jest złożenie modelu lekkiego czołgu zwiadowczego.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

30,00 zł

Parametry

Szerokość w cm. -19
Grubość w cm. -4,5
Długość w cm. -29
wiekProdukt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 3 lat

Więcej informacji

Zestaw z serii małego konstruktora. Produkt przeznaczony dla 8 latków. Zabawka do samodzielnego montażu z serii małego konstruktora. Zadaniem dziecka jest złożenie modelu lekkiego czołgu zwiadowczego. Model składa się z 317 elementów. Opakowanie o wymiarach 34/30,5/21 mm zawiera 317 elementów zabawki konstrukcyjnej oraz niezbędne do montażu narzędzia. Elementy tego zestawu można łączyć z innymi elementami serii małego konstruktora tworząc własne konstrukcje, jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia dziecka.

Składanie modelu wymaga od dziecka cierpliwości o dokładności, niezbędne ze względu na ilość elementów będzie posługiwanie się załączoną instrukcją która krok po kroku poprowadzi nas prze kolejne etapy montażu. Praca przy modelu rozwija wyobraźnie przestrzenna dziecka, zdolności manualne, cierpliwość i dokładność.

Napisz opinię

Zestaw konstrukcyjny - Cadet

Zestaw konstrukcyjny - Cadet

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: