Zabawka edukacyjna dla  dzieci powyżej 3 roku życia -Klocki Incastro L - 60 szt

Zabawka Klocki konstrukcyjne Incastro L - 60 szt posiada certyfikat bezpieczeństwa ce

Klocki konstrukcyjne Incastro L - 60 szt

 8388765593336

 014CUBE/45

Incastro to innowacyjne klocki produkowane we Włoszech, które charakteryzują się wyjątkowym, intrygującym kształtem. Dzięki niemu można tworzyć liczne konstrukcje w wersji 2D lub 3D.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

84,00 zł

Parametry

wiek Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 3 lat

Więcej informacji

Incastro to innowacyjne klocki produkowane we Włoszech, które charakteryzują się wyjątkowym, intrygującym kształtem. Dzięki niemu można tworzyć liczne konstrukcje w wersji 2D lub 3D, jakie tylko nasza wyobraźnia da radę wymyślić. Klocki Incastro pozwolą na zbudować pojazd latający lub naziemny, budynki, wieże. Można z nich stworzyć także zwierzęta, biżuterię czy instrumenty muzyczne. Dzięki sposobowi łączenia powstają stabilne, mocne konstrukcje, które można przenieść, czy wykorzystać do codziennej zabawy, np. zjeżdżalnia na auta czy paletka do piłki.

Żywa kolorystyka, ciekawy kształt oraz różnorodność konstruowania sprawiają, że klocki wciągną każdego do tworzenia, nie tylko miłośników budowania. Za każdym razem możemy stworzyć coś nowego, ciekawego, co będzie też wyzwaniem, mobilizacją do działania.

  

Wyjątkowość Klocków Incastro nie jest przypadkowa. Ich tworzenie było od początku przemyślane - zostały zaprojektowane przez architekta Angelo Caterino, człowieka zafascynowanego modułowością i symetrią.

  

Klocki Incastro wpływają pozytywnie na logiczne myślenie, koncentrację uwagi, rozwijają wyobraźnię przestrzenną oraz ćwiczą motorykę małą. Można je wykorzystać w zajęciach terapeutycznych, reedukacji, terapii ręki, integracji sensorycznej.

         

Opis produktu znajda Państwo na naszym blogu, więcej .....

        

           

Napisz opinię

Klocki konstrukcyjne Incastro L - 60 szt

Klocki konstrukcyjne Incastro L - 60 szt

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii:

Polecane wpisy