Kinetic Rock

Zabawka Kinetic Rock posiada certyfikat bezpieczeństwa ce

Kinetic Rock

Spin Master

 778988196694

 

Nowa wersja zabawki sensorycznej od producenta Piasku - Kinetick Rock - prawdziwe skałki, które się ze sobą łączą i pozwalają formować. Jeżeli dziecko dobrze bawiło się z piaskiem, to z Kinetic Rock również będzie miało dobrą zabawę. Kupując Skałę Rock otrzymujesz 170 gram skał oraz zabawkę niespodziankę, którą jest jedno z kilkunastu narzędzi. Im więcej narzędzi dziecko zdobędzie, tym zabawa będzie ciekawsza. Są dostępne następujące kolory Kinetick Rock : złoty, czerwony, szary. Podczas zabawy sensorycznej dziecko może formować różne kształty, zakopywać skarby i szukać ich we wspólnej zabawie ze znajomymi.

Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 3 roku życia, mająca zastosowanie w terapii Integracji Sensorycznej, terapii ręki, terapii pedagogicznej i psychologicznej.

Więcej szczegółów

53,00 zł

Parametry

Wysokość w cm. - 19
Szerokość w cm. - 13
Grubość w cm. - 7
wiek Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 3 lat

Więcej informacji

Każdy produkt: Kinetic Sand, Piasek Plażowy, Kinetic Rock to inna stymulacja dotykowa, które będzie korzystnie wpływała na rozwój sensoryczny dziecka. Seria produktów Kinetic jest często stosowana przez specjalistów do pracy z dziećmi. Lubiana i ceniona nie tylko przez dzieci, ale i przez dorosłych.

Napisz opinię

Kinetic Rock

Kinetic Rock

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii:

Polecane wpisy