Wynalazca - klocki 3D

Zabawka Zabawka dla dzieci - Wynalazca, klocki 3D posiada certyfikat bezpieczeństwa ce

Zabawka dla dzieci - Wynalazca, klocki 3D

 4820060630384

 1644/1354

Zestaw klocków 3D wykonany jest z miękkiego, elastycznego materiału. Rozbudza wyobraźnię, zachęca do manipulowania, motywuje do tworzenia, stymuluje rozwój intelektualny.

Więcej szczegółów

25,00 zł

Parametry

Średnica w cm: 8

Więcej informacji

Twórcze tworzenie dla kreatywnych!
Proponujemy wyjątkowe klocki, które będą odmianą dla gier komputerowych, tabletów czy komórek. Klocki 3D Wynalazca to twórcza i pomysłowa zabawa na żywo! Dająca frajdę całej rodzinie.

   

Uniwersalny zestaw klocków 3D wykonany jest z miękkiego, elastycznego materiału. Ich kształt i sposób łączenia pozwala rozbudzić wyobraźnię, zachęca do manipulowania, motywuje do tworzenia, rozwija abstrakcyjne myślenie, stymuluje rozwój intelektualny. Klocki 3D pozwalają na tworzenie przeróżnych kształtów: zwierząt, maszyn, figur – co nam tylko przyjdzie do głowy.

  

Wynalazca to również rodzinna gra edukacyjna, która będzie interesująca zarówno dla dzieci jak i dorosłych. W zestawie znajduje się karta z propozycjami budowli do stworzenia, podzielonymi na kategorie wiekowe. Znajdują się tam wzory podzielone na kolejne grupy wiekowe, zaczynając od 3 roku życia do 13 i powyżej. Potrzebny będzie tylko stoper i Start! Każdy domownik dostaje zadanie zbudowania wskazanego kształtu w określonym czasie. Zobaczymy komu uda się zbudować budowlę najszybciej – oczywiście w czasie adekwatnym do wieku. Wspólna zabawa pozwoli dorosłym dać dobry przykład kreatywności oraz niezastąpioną przyjemność radosnego spędzenia wspólnego czasu.

 

Jeżeli wolisz działać sam nie ma problemu wystarczy chwycić klocki i zacząć tworzyć co tylko chcesz!

  

Zalecane dla dzieci powyżej 3 lat.

  

Napisz opinię

Zabawka dla dzieci - Wynalazca, klocki 3D

Zabawka dla dzieci - Wynalazca, klocki 3D

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: