Uspokajająca nakładka na uda - mała

Zabawka Zabawka Sensoryczna - Uspokajająca nakładka na uda - mała K's Kids Training2s posiada certyfikat bezpieczeństwa ce

Zabawka Sensoryczna - Uspokajająca nakładka na uda - mała K's Kids Training2s

K's Kids

 4892493210020

 KAKT21002/1941

Nakładka obciążająca pomoże dzieciom z problemami przetwarzania sensorycznego dłużej skupić uwagę, skoncentrować się na zadaniu, pozostać na dłuższą chwilę w miejscu.

Obciążający Piesek Patrick ciepło przytuli każde dziecko. Dostarczy wrażeń czucia głębokiego, zaspokajając jednocześnie niedobór tego typu bodźców u dzieci z większym zapotrzebowaniem na mocne bodźce. Nakładka obciążająca pomoże dzieciom z problemami przetwarzania sensorycznego dłużej skupić uwagę, skoncentrować się na zadaniu, pozostać na dłuższą chwilę w miejscu. Wygląd pieska sensorycznego został zaprojektowany specjalnie z myślą o dzieciach, aby działania stymulujące zmysły były dla nich przyjemne. Podczas zabaw w pozycji leżącej lub siedzącej piesek Patrick znajdzie zastosowanie w docisku dziecka. Podczas odpoczynku kładziemy pieska na plecach lub przy pracach stolikowych układamy go na kolanach, przez co zapewniamy dziecku bodźce wpływające pozytywnie na czucie ciała, świadomość swojego ciała.

 

Piesek wykonany jest z przyjemnego weluru. Posiada miękkie wypełnienie wszyte na stałe oraz poduszkę z obciążeniem, którą można wyjąć.

Poszewkę pieska można prac w 30 stopniach. 

    

Waga Pieska około 1,36 kg.

130,00 zł

Parametry

Wysokość w cm. - 10
Szerokość w cm. - 22
Długość w cm. - 66
wiek Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 3 lat

Napisz opinię

Zabawka Sensoryczna - Uspokajająca nakładka na uda - mała K's Kids Training2s

Zabawka Sensoryczna - Uspokajająca nakładka na uda - mała K's Kids Training2s

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: